8 липня - професійне свято ювенальної превенції
Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають день працівників ювенальної превенції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/WhatsApp-Image-2019-07-08-at-14.28.04.jpeg)
Кожного дня співробітники служби дбають про безпеку дітей, стоять на варті прав та їх законних інтересів. Ювенальна превенція запобігає вчиненню правопорушень дітьми та проявам злочинів відносно них. Робота у цій структурі поліції є надзвичайно відповідальною, адже працівник, в першу чергу, має любити дітей, бути привітним до них, тактовним та терплячим. Водночас, йому необхідно оволодіти безліччю навичок, які допомагатимуть впоратися зі виникаючими труднощами у роботі.
"Бажаємо колегам наснаги та професійних успіхів, позитивних емоцій від служби та більше вдячних посмішок від підростаючого покоління українців!", - йдеться на сайті відділу комунікації поліції у Київськії області.