Новини компаній

625 тисяч гривень виділено на нейрохірургічні операції дітям, які борються з онкологічними захворюваннями

В НДСЛ “Охматдит” пройшла урочиста церемонія видачі фінансової допомоги, що стала частиною меморандуму між БФ “Таблеточки” та ТРЦ Республіка Парк. Торговий центр надав фінансову допомогу на суму 625 тисяч гривень.

625 тисяч гривень виділено на нейрохірургічні операції дітям, які борються з онкологічними захворюваннями - зображення

Ці гроші будуть витрачені на закупку лікарських препаратів та всіх необхідних матеріалів для проведення нейрохірургічних операцій у дітей, що страждають на онкологічні захворювання. Цю подію відвідала Анна-Марія Штайнер, що обіймає посаду заступниці посла Австрії в Україні.

З моменту початку воєнних дій на території України онкологічні захворювання увійшли до списку хвороб, що найчастіше стають причиною летальних випадків серед дітей та молоді. Кожного дня три українські сім'ї дізнаються про цей страшний діагноз у своєї дитини. Під час війни тенденція збереглася. 

"Таблеточки" є благодійним фондом, що забезпечує підтримку дітям та їх сім'ям на кожному етапі боротьби з цією страшною хворобою. Фонд працює вже понад 13 років. Кожного місяця волонтери беруть під свою опіку більше ніж 500 дітей.

Щоб забезпечити успішне лікування хворих на рак дітей, дуже важливо своєчасно надавати необхідні ліки, а також проводити повний комплекс обстежень та процедур. Останнім часом держава не має змоги надати допомогу в повному обсязі, тому лікарні почали частіше звертатися до фондів. “Таблеточки” беруть активну участь в програмах лікування онкохворих дітей та постійно шукають нових донорів й партнерів.

625 тисяч гривень виділено на нейрохірургічні операції дітям, які борються з онкологічними захворюваннями - зображення

ТРЦ Respublika Park та розважальний парк Neopolis підписали угоду з благодійним фондом 14 лютого. Протягом наступного року вони планують передати 2,75 мільйона гривень на допомогу дітям, які страждають від онкологічних захворювань, та їхнім сім'ям. Перший пакет допомоги у розмірі 625 тисяч гривень буде використаний на проведення нейрохірургічних операцій.

625 тисяч гривень виділено на нейрохірургічні операції дітям, які борються з онкологічними захворюваннями - зображення

Юлія Щаслива, що обіймає посаду генеральної директорки ТРЦ Республіка Парк каже, що вони співпрацюють з фондом “Таблеточки”, щоб забезпечити надійну підтримку дітям, яким довелося зіткнутися зі страшним діагнозом. Сучасна медицина здатна вилікувати онкозахворювання у дітей, тому рак – це не вирок. Юлія впевнена, що треба підтримувати один одного у цій боротьбі, щоб досягти успіху. 

Австрія продовжує забезпечувати Україну фінансовою та гуманітарною допомогою. До благодійних заходів залучені як державні, так і приватні підприємства. Одна з найбільших дитячих лікарень в Україні, «Охматдит», є особливим об'єктом уваги австрійської підтримки. Радниця-посланниця посольства Австрії в Україні Анна-Марія Штайнер зазначає, що відчуває велику гордість у співпраці з партнерами. 

Допомога онкохворим дітям відображає дух співчуття та солідарності, які є важливими для культури австрійців. Ця ініціатива стане справою серця для Австрії. Пані Штайнер впевнена, що спільні зусилля забезпечать необхідну підтримку та надію для тих, хто цього найбільше потребує. Це послужить гарним прикладом для інших установ, які прагнуть служити загальному добру.

З початком воєнних дій на території України онкохворі діти опинилися в дуже важкій ситуації. Їм доводиться переживати дві війни: з хворобою та на території країни. Вилікувати рак і без того дуже важко, лікування потребує часу та великих витрат. Війна зробила цей виснажливий процес ще складнішим. Але своєчасна допомога повинна надаватися незважаючи ні на що, бо від цього залежить можливість одужання дітей.

За результатами 2023 року, лікарня Святого Миколая разом в НДСЛ “Охматдит” провели 363 операції по видаленню пухлин ЦНС. За словами В’ячеслава Бикова, виконавчого директора фонду “Таблеточки”, забезпечити дітей всім необхідним для лікування стало можливим завдяки таким надійним партнерам як ТРЦ Республіка Парк. 

Павло Плавський, що завідує відділенням нейрохірургії для дітей в НДСЛ “Охматдит” зазначає, що в Охматдиті проводять складні операції на органах нервової системи дітям, що страждають на онкологічні захворювання. Завдяки підтримці партнерів та волонтерів мультидисциплінарна команда лікарні має змогу надавати медичні послуги онкохворим дітям на найвищому рівні. 

Діти, які змагаються з раком, отримали підтримку від співачки Світлани Тарабарової та аніматорів парку розваг Neopolis, які принесли подарунки від магазину Антошка. Зустрічі з улюбленими зірками та героями допомагають дітям не лише відчути радість і гарний настрій, а й стимулюють їх на продовження боротьби з хворобою. Ця підтримка допомагає їм відчути себе менш самотніми та на мить забути про важкі випробування, з якими вони мають стикатись кожного дня.

Інформація

Фонд "Таблеточки" є провідним українським благодійним фондом, що працює у сфері дитячої онкології. Заснований у 2011 році, він надає підтримку дітям і їхнім сім'ям на будь-якому етапі боротьби з раком. За цей час фонд допоміг понад 7 500 сім'ям. Під його опікою перебувають 500 дітей на місяць, які отримують лікування як в Україні, так і за кордоном.

Respublika Park – це ТРЦ вражаючих масштабів, який відкрився у листопаді 2021 року у Києві й має загальну площу 300 тисяч квадратних метрів. Власником ТРЦ є австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що спеціалізується на нерухомості та була заснована у Відні у 2013 році. Trafin успішно займається нерухомістю в країнах Центральної та Східної Європи, здійснюючи значні інвестиції у комерційні та житлові комплекси у різних країнах.