Новини
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

52 родини військовослужбовців отримали нові квартири в Бучі

Зокрема, родини полеглих воїнів.

52 родини військовослужбовців отримали нові квартири в Бучі - зображення

У Бучі 52 родини військових отримали власні квартири. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Мав честь передати ключі до нових осель та особисто познайомитися із сім’ями тих, хто з перших днів російської агресії, у 2014 році, став на захист української Незалежності. Деякі з бійців боронять нашу державу й тепер, під час повномасштабної війни", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

За словами очільника області, "не всі родини оселяться в повному складі. Троє захисників поклали свої життя за наше майбутнє. Вічна їм пам'ять".

"Ключі від квартири – це найменша подяка за захист Держави та власну жертовність. Я переконаний, що така підтримка – це тільки початок. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб усі, хто потребує житло, якнайшвидше оселилися в нових домівках. Підтримуємо один одного. Разом до Перемоги", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

52 родини військовослужбовців отримали нові квартири в Бучі - зображення

Дивіться в сюжеті "Погляду" – історію мешканки Бучі Оксани, яка залишилась без власного житла. Їй з двома дітьми вдалось вижити після того, як авіабомба влучила в їхній дім, та зруйнувала їхню квартиру.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.