50 тисяч грн на власну справу у селі – оголошено конкурс
Усі, хто прагне започаткувати власну справу у сільській місцевості у Київській, Черкаській, Вінницькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій та Львівській областях можуть виграти 50 тисяч гривень, взявши участь у конкурсі грантових проектів «Село: Кроки до розвитку» у 2019 році.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/0000IMG_20190429_1323532-2000x1500.jpg)
Конкурс оголосив Миронівський хлібопродукт, пообіцявши відібрати 100 грантерів. Таким чином, кожен переможець отримає фінансування у розмірі 50 тис. гривень на розвиток власної справи у селі.
Хто може взяти участь?
У конкурсі немає обмежень щодо напрямів діяльності.
Головні умови: реалізація проекту у сільській місцевості, подання чіткого розробленого бізнес-плану на розгляд журі та наявність соціальної складової у проекті.
Всі подані заявки будуть розглянуті компетентною і незалежною комісією, яка визначить переможців.
Подача заявок – до 30 червня 2019 року.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60799832_2153947628230232_4216308367292891136_n.png)
Довідково:
Мікрогрантовий проект «Село: Кроки до розвитку» покликаний підтримувати ініціативних громадян та підприємництво на селі, сприяти створенню нових робочих місць і цікавих напрямів бізнесу.
Повідомляє Миронівський хлібопродукт