21+: внаслідок ДТП з маршруткою у Бучі загинуло дві людини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575381251769.jpg)
Сьогодні, 3 грудня, у місті Буча близько 15:00 сталося страшне ДТП.
За попередньою інформацією, водій автомобіля Porsche не надав перевагу маршрутці та в'їхав їй у бік. Внаслідок зіткнення маршрутка №352(18-Д) сполученням м. Буча - м. Ірпінь перекинулася.
Спочатку "Київ оперативний" написав, що, на жаль, у цей час поблизу неї проходив пішохід, на якого і перекинулася маршрутка. Пізніше паблік dtp.kiev.ua зазначив: очевидці кажуть, що люди випали через скло маршрутки, вона завалилась на бік і придавила їх. А поліція Київської області повідомила, що ДТП стало фатальним для двох пасажирів рейсового мікроавтобусу, ще трьох - госпіталізовано.
Також один зі свідків аварії повідомив, що Porsche їхав дуже швидко і зовсім не пригальмовував, все промайнуло буквально за 2 секунди.
Це ДТП сталося на так званому "чортовому перехресті" вул. Польова та Островського.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/20191203_160527.jpg)
"Чортовим" його називають тому, що там постійно стаються аварії (відео на цю тему - ТУТ). Люди давно вимагають зробити перехрестя більш безпечним, але проблема також полягає в тому, що самі водії не звертають увагу на знак "Дати дорогу" при виїзді з вул. Островського.
Проте в будь-якому випадку там необхідні додаткові заходи безпеки (і невже для цього було потрібно, щоб загинули люди???), як-от лежачі поліцейські та світлофор. Адже аварії там стаються чи не щотижня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/20191203_160945.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/20191203_160958.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575382078001.jpg)
На місці події працювали поліційські, медики та рятувальники Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/MyCollages.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/11.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/22.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/33.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/44.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/3-1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/4.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/5.jpg)
Фото Олени Жежери, "Артіль", "Інформатор", Alexandr Tsinceus, відео The Bucha City, "Київ оперативний"