Новини
Головні новини
Буча

21+: внаслідок ДТП з маршруткою у Бучі загинуло дві людини


Сьогодні, 3 грудня, у місті Буча близько 15:00 сталося страшне ДТП.

За попередньою інформацією, водій автомобіля Porsche не надав перевагу маршрутці та в'їхав їй у бік. Внаслідок зіткнення маршрутка №352(18-Д) сполученням м. Буча - м. Ірпінь перекинулася.

Спочатку "Київ оперативний" написав, що, на жаль, у цей час поблизу неї проходив пішохід, на якого і перекинулася маршрутка. Пізніше паблік dtp.kiev.ua зазначив: очевидці кажуть, що люди випали через скло маршрутки, вона завалилась на бік і придавила їх. А поліція Київської області повідомила, що ДТП стало фатальним для двох пасажирів рейсового мікроавтобусу, ще трьох - госпіталізовано.

Також один зі свідків аварії повідомив, що Porsche їхав дуже швидко і зовсім не пригальмовував, все промайнуло буквально за 2 секунди.

Це ДТП сталося на так званому "чортовому перехресті" вул. Польова та Островського.

"Чортовим" його називають тому, що там постійно стаються аварії (відео на цю тему - ТУТ). Люди давно вимагають зробити перехрестя більш безпечним, але проблема також полягає в тому, що самі водії не звертають увагу на знак "Дати дорогу" при виїзді з вул. Островського.

Проте в будь-якому випадку там необхідні додаткові заходи безпеки (і невже для цього було потрібно, щоб загинули люди???), як-от лежачі поліцейські та світлофор. Адже аварії там стаються чи не щотижня.

На місці події працювали поліційські, медики та рятувальники Київщини.

Фото Олени Жежери, "Артіль", "Інформатор", Alexandr Tsinceus, відео The Bucha City, "Київ оперативний"