Вишневе

200 спортсменів боролися за Кубок Київщини з кікбоксингу

Місто Вишневе приймало кікбоксерів з України.  Учасники з Київщини, Києва, Харківської, Житомирської та Хмельницької областей  з 26 по 28 жовтня показували свої вміння, щоб вибороти кубок ВАКО. Дійство проходило на сучасній спортивній арені "Favorite Fit". Як повідомляє Управління фізичної культури та спорту Київської області, володарем Кубку Київщини став спортивний клуб «Барс» (Київська область). На його рахунку 26 золотих, 17 срібних та 11 бронзових нагород. Срібло змагань отримав KimeychukTeаm (Київська область), здобувши 9 золотих, три срібних та одну бронзову медаль. А третє місце серед клубів посів КДЮСШ «Ринг» (Київ) – 8-4-3. Загалом було 25 кубків. На захід завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації. Він відзначив досягнення вихованця СК «Барс» (Боярка) Олександру Харченку та видав посвідчення кандидата в майстри спорту. На змаганнях були присутні Ольга Павленко, президент Федерації кікбоксингу ВАКО України та Сергій Руденко, голова дисциплінарного комітету Федерації , а також головний кікбоксер Київщини - організатор турніру, президент Федерації ВАКО Київської області Андрій Кімейчук. Кікбоксинг - вид спорту, який  набирає все більшої популярності. Це поєднання технік боксу з прийомами східних єдиноборств (удари ногами, підсічки, кидки тощо). Відомо, що що одним з перших чемпіонів світу з кікбоксингу  був Віталій Кличко, а також Денис Берінчик - срібний призер Олімпійських Ігор і чемпіонату світу.  Заняття з  кікбоксингом дали їм необхідну фізичну підготовку, і проклали шлях до подальших успіхів у професійному боксі. Управління фізичної культури та спорту Кмївської області.