#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород

19-ти річна Христина Сквірська з Вишгорода стала учасницею шоу “Голос країни”

13.02.2019 0 новин Погляд

Перший вихід на сцену і перша маленька перемога. 19-ти річна Христина Сквірська з Вишгорода ніколи раніше не співала на публіку, але стала учасницею популярного вокального шоу “Голос країни”.
На її виступ розвернувся зірковий тренер Дмитро Монатік.
Участь в Голосі для неї — перший крок на шляху до мрії. Дівчина працює офіціанткою, до того, Христина співала лише у власній кімнаті. Про своє захоплення не розповідала навіть батькам. А ще боролась із комплексами і зайвою вагою.
Зараз зрозуміла до своєї мрії потрібно йти.
Після виходу програми  з її участю в ефір, для Христини відкрилися нові можливості. Вона ж продовжує працювати над собою та поєднує участь в проекті з роботою. І впевнена попереду ще багато цікавого.
Зараз Христину підтримують сотні мешканців Вишгорода.  Хоча ще кілька місяців тому дівчина про таке і не мріяла. Листи підтримки вона отримує і в соцмережах від зовсім незнайомих людей. А близькі та знайомі з нетерпінням чекають появи Христини Сквірської у новому випуску проекту “Голос країни”
(відео телеканалу 1+1)