Новини
Україна
Новини Київської області
Екологія

18–19 вересня в Україну прийдуть перші заморозки


Наприкінці тижня температура повітря опуститься на 10–12°С.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили синоптики Gismeteo.

18–19 вересня в результаті вторгнення арктичного повітря в Україні суттєво похолодає. Середня добова температура повітря в країні знизиться на 10–12°С. Похолодання супроводжуватиметься поривами північного вітру до 15–20 м/с.

Зокрема, у західних, північних, східних та центральних областях вночі температура впаде до 2..8°С, натомість на поверхні ґрунту та місцями в повітрі можливі заморозки до –3..0°С. Вдень температура повітря буде варіюватися в межах 9..15°С.

Фото: pixabay.com

Проте вже наступного тижня знову потеплішає.

«20–22 вересня в Україні збережеться прохолодна погода, 23–25 вересня очікується поступове підвищення температури», – зазначають синоптики.

Про похолодання та заморозки в Україні також попереджає синоптик Наталка Діденко.

«У четвер в Україну йде атмосферний фронт! Дощ, подекуди з грозою, очікується 17 вересня у північних областях, західній частині, у Вінницькій, місцями у Черкаській та Полтавській областях, – зазначає синоптик у своєму дописі у Facebook. – Очікується у більшості областей впродовж п'ятниці-суботи зниження температури повітря до 12..17 градусів. Неділя втримає прохолодне повітря. Заморозки найбільш ймовірні 18 вересня у західних областях, а у ніч на 19 вересня у більшості областей України, окрім південної частини! У п'ятницю сильний вітер охопить значну частину України. В столиці температура повітря 18-19 вересня впаде до +14+16 градусів. Заморозки на околицях міста можливі у ніч на суботу! У Києві субота та неділя будуть прохолодними, проте без опадів».

Фото: Facebook/Наталка Діденко

Як повідомляв «Погляд» раніше, у другій половині дня в четвер в столичному регіоні пройде дощовий фронт, після якого в п’ятницю суттєво похолодає.