Новини
Новини Київської області
Анонси
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

17 жовтня в Броварах відбудуться вибори Голови Ради дітей та учнівської молоді міста


На базі Палацу творчості дітей та юнацтва розпочато виборчу кампанію в Раді дітей та учнівської молоді міста Бровари (РДУМБ).

Вже 17 жовтня відбудуться вибори на посаду Голови РДУМБ, а також будуть обрані заступник Голови РДУМБ, секретар РДУМБ та голови комісій РДУМБ.

Для здійснення процедури виборів, шляхом вільного голосування, було затверджено виборчу комісію. Єгор Пазюра (БЗОШ І-ІІІ ступенів №6) став Головою виборчої комісії, а Ірина Павленко (БЗОШ І-ІІІ ступенів №3) та Марія Денисенко (БЗОШ І-ІІІ ступенів №6) були обрані членами виборчої комісії.

10 жовтня з 16:00 до 17:00 в 004 кабінеті Палацу творчості дітей та юнацтва буде проходити реєстрація кандидатів на посаду Голови РДУМБ. Вибори Голови РДУМБ здійснюються відповідно до Статуту Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, а також Положення про вибори керівного складу міського органу учнівського самоврядування Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, згідно до яких Головою РДУМБ може бути обраний член Ради Лідерів, який має досвід роботи в учнівському самоврядуванні не менше одного навчального семестру.

ПТДЮ