Новини
Новини Київської області
Бровари
Надзвичайні новини

17 порушень правил карантину у Броварах


У Броварах не всі громадяни дотримуються обмежень під час карантину, чим наражають себе та оточуючих на небезпеку.

З початку введення карантинних заходів правоохоронці Броварів склали 17 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людейКУпАП, а саме : щодо перевезення пасажирів понад встановлену кількість 10 чоловік, надання послуг громадського харчування без застосування адресної доставки, здійснення господарської діяльності не пов’язаної з торгівлею харчовими продуктами та засобами гігієни, знаходження на робочому місці без засобів індивідуального захисту та ін.

Санкція даної статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян (від 17 000 до 34 000 гривень.)

Поліція просить громадян, особливо тих, хто нещодавно повернувся з-за кордону, і не має явних симптомів захворювання, проявити свідомість.

Самоізоляція – це один з найбільш ефективних заходів, які зупиняють розповсюдження коронавірусу. Не наражайте на небезпеку оточуючих – перебувайте у самоізоляції та дбайте про здоров’я, закликає Броварський відділ поліції.