1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад
![1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад 1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад - зображення](/storage/resized/lg/news/95026b7c-5fcc-4485-a5e9-63c1df1bcbd5/262942351_4666840196767382_1913966635503869448_n.jpg)
Про це повідомила пресслужба Фастівської міськради. Зазначається, що на першому поверсі новозведеної будівлі мед закладу розташувалося відділення невідкладних станів, на другому - неврологія.
![1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад 1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад - зображення](/storage/resized/lg/news/95026b7c-5fcc-4485-a5e9-63c1df1bcbd5/262859678_4666840453434023_5625402034092953344_n.jpg)
Зазначається, що відділення екстреної медичної допомоги – це трансформація Фастівської центральної районної лікарні у багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, де створені якісні умови для пацієнтів та медичних працівників.
![1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад 1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад - зображення](/storage/resized/lg/news/95026b7c-5fcc-4485-a5e9-63c1df1bcbd5/262871215_4666839673434101_6179356869735848253_n.jpg)
Проєкт реалізований у рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" із залученням коштів з бюджетів різних рівнів: державного, обласного і районного.
![1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад 1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад - зображення](/storage/resized/lg/news/95026b7c-5fcc-4485-a5e9-63c1df1bcbd5/262720029_4666839986767403_4933030648611452473_n.jpg)
На урочистій церемонії відкриття мед закладу був присутнім міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. А право розв'язати стрічку надали завідувачкам приймального відділення і неврології - Ірині Шаповаловій і Наталії Герцун.
![1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад 1 грудня у Фастові відкрили новозбудований мед заклад - зображення](/storage/resized/lg/news/95026b7c-5fcc-4485-a5e9-63c1df1bcbd5/263060432_4666840223434046_8651859019714589125_n.jpg)
Як підкреслили у міськраді, "попереду чекає велика та кропітка робота, яка вимагає об’єднання зусиль, високого професіоналізму та великої відповідальності за здоров’я і життя жителів Фастівської громади".
Як повідомлялося раніше, у приймальному відділенні та відділенні екстреної медичної допомоги міської лікарні міста Славутич, що у Вишгородському районі, провели капітальний ремонт.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.